Pokal Loka
V soboto, 12.06.2010, smo organizirali že 23. gasilsko tekmovanje za pokal LOKE in občinsko tekmovanje GZ Mengeš, na katerem so se gasilci in gasilke pomerili v vaji z motorno brizgalno po pravilih CTIF in štafeti brez ovir. Tekmovanja se je udeležilo 5 ženskih in 17 moških ekip. V konkurenci članov za pokal LOKE smo domači gasilci zasedli 4., 9. in 11. mesto, na občinskem tekmovanju pa smo v kategoriji članov A zasedli 1. in 2., v konkurenci članov B pa 2. mesto.
T e k m o v a n j a
Način, kako ohranjati psihofizično kondicijo in spretnosti rokovanja z gasilsko opremo, predstavljajo priprave ekip na tekmovanja in tekmovanja sama. Naše tekmovalne enote so opravile 49 nastopov na različnih tekmovanjih in nivojih. V letu 2010 smo se poleg gasilsko-športnih disciplin udeležili še tekmovanj v orientaciji in kvizih na nivoju GZ Mengeš, regije Ljubljane III in državnih tekmovanjih, vlečenju B cevi v Topolah ter smučarskem tekmovanju za mladino v organizaciji regije Ljubljana III.
DATUM | EKIPA | VRSTA TEKMOVANJA | UVRSTITEV |
8.2.2010 | Mlajše deklice – | Regijsko tekmovanje – smučanje | 1. mesto |
l. 2000/2001 | |||
8.2.2010 | Mlajši dečki – | Regijsko tekmovanje – smučanje | 8. mesto |
do l. 2002 | |||
8.2.2010 | Starejši deklice – | Regijsko tekmovanje – smučanje | 4. mesto |
l. 1998/1999 | 12. mesto | ||
8.2.2010 | Starejši dečki – | Regijsko tekmovanje – smučanje | 12. mesto |
l. 1998/1999 | 15. mesto | ||
20. mesto | |||
25. mesto | |||
8.2.2010 | Mentorji – | Regijsko tekmovanje – smučanje | 6. mesto |
nad 35 let | |||
27.2.2010 | Člani A | Spajanje sesalnega voda v Cerkljah | 12. mesto |
9.4.2010 | Mladinci | Občinsko tekmovanje – kviz | 1. mesto |
10.4.2010 | Mlajši pionirji | Občinsko tekmovanje – kviz | 2. mesto |
10.4.2010 | Starejši pionirji | Občinsko tekmovanje – kviz | 2. mesto |
24.4.2010 | Mlajši pionirji | Regijsko tekmovanje – DMG | 17. mesto |
24.4.2010 | Starejši pionirji | Regijsko tekmovanje – DMG | 15. mesto |
24.4.2010 | Starejši pionirji | Regijsko tekmovanje – DMG | 16. mesto |
8.5.2010 | Mlajši pionirji 1 | Občinsko tekmovanje – orientacija | 1. mesto |
8.5.2010 | Mlajši pionirji 2 | Občinsko tekmovanje – orientacija | 2. mesto |
8.5.2010 | Starejše pionirke | Občinsko tekmovanje – orientacija | 1. mesto |
8.5.2010 | Starejši pionirji | Občinsko tekmovanje – orientacija | 2. mesto |
8.5.2010 | Mladinci | Občinsko tekmovanje – orientacija | 1. mesto |
22.5.2010 | Mlajši pionirji 1 | Regijsko tekmovanje – orientacija | 3. mesto |
22.5.2010 | Mlajši pionirji 2 | Regijsko tekmovanje – orientacija | 7. mesto |
22.5.2010 | Starejše pionirke | Regijsko tekmovanje – orientacija | 4. mesto |
22.5.2010 | Starejši pionirji | Regijsko tekmovanje – orientacija | 1. mesto |
22.5.2010 | Mladinci | Regijsko tekmovanje – orientacija | 10. mesto |
29.5.2010 | Pionirji | Občinsko tekmovanje – Topole | 1. mesto |
29.5.2010 | Mladinke | Občinsko tekmovanje – Topole | 1. mesto |
29.5.2010 | Mladinci | Občinsko tekmovanje – Topole | 2. mesto |
29.5.2010 | Starejši gasilke | Občinsko tekmovanje – Topole | 2. mesto |
29.5.2010 | Starejše gasilci | Občinsko tekmovanje – Topole | 3. mesto |
5.6.2010 | Pionirji | Državno tekmovanje Matevža Haceta – Lipovci |
12. mesto |
11.6.2010 | Člani A1 | Tekmovanje – za pokal LOKE | 9. mesto |
11.6.2010 | Člani A2 | Tekmovanje – za pokal LOKE | 4. mesto |
11.6.2010 | Člani B | Tekmovanje – za pokal LOKE | 11. mesto |
11.6.2010 | Člani A1 | Občinsko tekmovanje – člani – Loka | 2. mesto |
11.6.2010 | Člani A2 | Občinsko tekmovanje – člani – Loka | 1. mesto |
11.6.2010 | Člani B | Občinsko tekmovanje – člani – Loka | 2. mesto |
3.7.2010 | Matic Sašek – Anže Kveder |
Tekmovanje v vlečenju B cevi – Topole | 17. mesto |
3.7.2010 | Slavko Sedeljšak – Andrej Gril | Tekmovanje v vlečenju B cevi – Topole | 21. mesto |
3.7.2010 | Anže Gorjup – Boštjan Čebulj | Tekmovanje v vlečenju B cevi – Topole | 30. mesto |
3.7.2010 | Domen Pirnat – David Bizjak | Tekmovanje v vlečenju B cevi – Topole | 34. mesto |
10.7.2010 | Člani A | Tekmovanje – za pokal Petrove vasi | 10. mesto |
11.9.2010 | Starejši pionirji | Državno tekmovanje – orientacija – grad Snežnik |
8. mesto |
3.10.2010 | Mladinci | Državno tekmovanje Matevža Haceta – Kočevje |
30. mesto |
23.10.2010 | Mlajši pionirji | Regijsko tekmovanje – kviz – Gabrovka | 3. mesto |
23.10.2010 | Starejši pionirji | Regijsko tekmovanje – kviz – Gabrovka | 10. mesto |
23.10.2010 | Mladinci | Regijsko tekmovanje – kviz – Gabrovka | 2. mesto |
27.11.2010 | Mladinci | Državno tekmovanje – kviz – Zreče | 15. mesto |