Zapustil nas je član Jože Okoren, 23.11.2021

Dodano: 24.11.2021

V torek, dne 23. novembra 2021 je med vaščani in člani gasilskega društva odjeknila vest, da nas je v visoki starosti 87 let zapustil naš član Jože Okoren.

Pokojni Jože se je rodil na pragu pomladi leta 1934 na Rudniku v Ljubljani. Z ženo Gizelo sta si ustvarila družino. Svoj dom so našli v stanovanju v večstanovanjski stavbi na Grajski cesti v Loki pri Mengšu. Kmalu po smrti žene v letu 2015 se je preselil v Dom počitka Mengeš, Enota Trzin.

V naše gasilsko društvo se je včlanil v letu 1975. Pokojni Jože je bil prizadeven predvsem na gospodarskem področju društvene dejavnosti. Kot član kolektiva Kmetijsko poskusnega centra Jablje je v mnogočem pripomogel, da je društvu nudilo pomoč v materialnem in finančnem smislu. Redno se je udeleževal občnih zborov in članskih sestankov ter delovnih akcij. V letih 1984 do 1988 je bil član nadzornega odbora.

Dragi Jože, zahvaljujemo se ti za vse, kar si storil v dobro društva in tako posredno tudi vasi Loka pri Mengšu.

Pogreb pokojnega člana Jožeta bo, v četrtek, dne 25. novembra 2021 ob 13. uri na pokopališču v Krtini. Žara pokojnika bo v mrliški vežici tega dne od 12. ure dalje. Pogreb bo v družinskem krogu.

Ob tvoji smrti izrekamo domačim iskreno sožalje.