INTERVENCIJA: Iskanje pogrešane osebe, 16.5.2021

Dodano: 17.05.2021

Na deževno nedeljo, 16.5.2021 nas je presenetila novica o pogrešanemu fantu iz Loke pri Mengšu. Svojci so ga pogrešali že od popoldneva, ko je odšel na sprehod in se ni vrnil. Okoli 20h smo se zbrali v gasilskem domu, kjer smo vzpostavili štab za lažje vodenje intervencije in se razdelili v manjše skupine, ki so odšle na teren iskat pogrešanega fanta. Pridružili so se nam tudi kolegi iz PGD Mengeš in Topole, policisti iz Policijske postaje Domžale, ekipe reševalnih psov, lovci in veliko domačinov ter prebivalcev okoliških krajev. Pomoč so nam ponudila tudi sosednja gasilska društva in Nogometni klub Radomlje, ampak na srečo njihova pomoč ni bila potrebna, saj je bil fant okoli 22h najden, živ in zdrav. Vsem sodelujočim in tistim v pripravljenosti se zahvaljujemo za pomoč, saj smo ponovno dokazali, da znamo v hudih trenutkih stopiti skupaj!

Gasilci: Urša Brumec, Kaja Ručigaj, Žana Kveder, David Bizjak, Anže Kveder, Aleš Ložar, Branko Urbanc, Jan Potočnik, Miha Jerič, Blaž Slabajna, Slavko Sedeljšak, Sašo Jenčič, Andrej Brojan, Franc Malus, Robert Pogačar, Domen Pirnat, Robert Ručigaj, Stane Cimerman, Nejc Loboda, Lucijan Štempelj, Urban Ručigaj, Špela Loboda, Boštjan Čebulj, Žan Mark Loboda, Matic Lipovšek, Tilen Pibernik, Maks Lipovšek, Žan Luka Burgar, Anžej Šarc.