Pogreb našega dolgoletnega člana PETRA RUČIGAJA, 22.2.2012

Dodano: 22.02.2012

V 74. letu starosti je umrl naš dolgoletni član PETER RUČIGAJ. Pokojni član je vse od svojega vstopa v naše društvo v letu 1954 sodeloval pri delu v društvu. Od leta 1969 do 1971 je bil tajnik društva, od leta 1971 do 1973 član upravnega odbora, od leta 1973 do 2000 pa predsednik nadzornega odbora. Bil je večkratni donator in leta 1993 z ženo Marinko tudi boter novega prapora.

Pokojnika smo pospremili k zadnjemu počitku v sredo, dne 22. februarja 2012, ob 15:00 uri, na pokopališču v Mengšu. Pogreba se je udeležilo pet prostovoljnih gasilskih društev, poleg našega še PGD Mengeš, PGD Topole, PGD Trzin in PGD Jarše – Rodica, s skupno 61 gasilci.

Prisotni uniformirani gasilci iz PGD Loka: Zupan Martin, Bergant Franc, Sršen Anton, Lap Jože, M.F., Petrič Peter, Brojan Jože, Urbanc Franc, Urbanc Miro, Urbanc Brane, Repanšek Marjan, Galjot Janez, Urmaš Janez, Cimerman Stane, Sedeljšak Slavko, Kveder Anže, Bizjak David, Čebulj Boštjan, Lagoja Franc, Pesrl Boštjan, Šegatin Feliks in Brojan Andrej.