TEKMOVANJE: Starejša ekipa DRŽAVNI PRVAKI na srečanju DMG, 9. 10. in 10. 10. 2015

Dodano: 10.10.2015

V petek, 9. 10. in v soboto, 10. 10. 2015 je na OŠ Šentjernej potekalo državno srečanje Društva mladi gasilec. 2 ekipi, ki sta zastopali OŠ Mengeš prihajata iz našega društva. Starejša ekipa je dosegla 1. mesto in s tem naziv DRŽAVNI PRVAKI, mlajša ekipa pa 14. mesto.
Mlajši tekmovalci so se pomerili v vaji z vedrovko, metanju vrvi v krog, štafetnem vezanju vozlov, izbiri gasilnikov in praktičnih vajah iz prve pomoči. Starejši tekmovalci pa so se pomerili v vaji z vedrovko, spajanju cevi na trojak, štafetnem vezanju vozlov (žreb vozlov), spoznavanju gasilskega orodja in praktičnih vajah iz prve pomoči.

Mlajša ekipa:
Jure Slabajna, Matic Lipovšek, Maks Lipovšek – 14. mesto

Starejša ekipa:
Kaja Slabajna, Urban Ručigaj, Matej Mitrovič – 1. mesto

Mentorji (priprave in tekmovanje):
Robert Ručigaj, Slavko Sedeljšak, Boštjan Čebulj, Gregor Tomažin (PGD Mengeš), Domen Pirnat

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v FOTOGALERJI (klikni!).
REZULTATI
Prispevek in še nekaj slik ter videoposnetek si lahko ogledate tudi TUKAJ (klikni! – vir: domzalec.si)