INTERVENCIJA odpravljanje posledic neurja v vasi Gozd nad Kamnikom + SLIKE

Dodano: 16.07.2008

Včeraj nekaj pred štirinajsto uro smo bili preko pozivnikov pozvani na odpravljanje posledic neurja, ki je pustošilo po vasi Gozd v občini Kamnik. Na samo lokacijo smo izvozili z GVC 16/25 in GVGP-1 ter deset člani posadke.

Grozljivi prizori so nas začeli spremljati že na sami poti, pravo razdejanje pa nas je pričakalo tudi ob prihodu v samo vas Gozd, kjer od 49 hiš ni bilo prizanešeno niti eni sami.

Na štabnem mestu (gasilski dom Gozd) smo prejeli naslednje zadolžitve:
-ekipa GVC 16/25 (6 gasilcev) je bila napotena na prekrivanje stanovanjskega objekta in gospodarskega poslopja na naslovu Gozd 15
-ekipa GVGP-1 pa se je lotila odstranjevanja podrtega drevja iz objektov, vozil in prometnih površin.

V gasilski dom smo se vrnili okrog 23. ure.
Na intervenciji so v okviru enot PGD Loka sodelovali naslednji gasilci: Andrej Gril, Miha Kuzmič, Blaž Sašek, Anže Kveder, David Bizjak, Andrej Bizjak, Franci Skok, Slavko Sedeljšak, Peter Frantar in M. B..

Nekaj slik drugih avtorjev:

Podrobnejše slike članov PGD Loka:
SLIKE (klikni!)