INTERVENCIJA – zavarovanje kraja prometne nesreče na Trzinski cesti

Dodano: 23.09.2008

Ob 19:15 smo bili od operativnega člana Braneta Urbanca po telefonu obveščeni o prometni nesreči, ki se je zgodila na Trzinski cesti v Loki pri Mengšu pri Gostilni Tavčar. V nesreči sta bili udeleženi dve vozili. Na kraj nesreče so bili preko ReCo LJ napoteni CPV Domžale, reševalno vozilo ZD Domžale in Prometna policija LJ-Brdo.
PGD Loka je imela na kraju nesreče 2 člana v civilu ter 2 člana z GVC 16/25. Z GVC 16/25 je bila narejena zapora Trzinske ceste (križišče pri kamnitem mostu) in s tem zagotovljena preusmeritev prometa ter zavarovanje kraja nezgode z mengeške strani. Na vozilih je nastala manjša škoda, tako da tehničnega posega ni bilo potrebno narediti. Reševalno vozilo je oba voznika odpeljalo na pregled v zdravstveni dom.
Intervencija je bila končana ob 19:50.

Člani PGD Loka: Brane Urbanc, Franci Urbanc, Andrej Bizjak in Andrej Brojan.

A.B.