Novosti v gasilskem domu+DODATEK, 7. marec 2009

Dodano: 07.03.2009

Predstavljam vam nekaj novosti v našem novem gasilsko – kulturnem domu:

montaža držal (rostfrei) na stopnišču (izdelava in montaža Matevž Dolinšek s.p.); Poleg tega nam je zastonj izdelal še vse vogalnike za po gasilskem domu, katere bomo namestili na najbolj občutljive vogale.

opremljena soba Kulturnega društva Antona Lobode (opremo so financirali sami in jo tudi sestavili). Več si lahko ogledate na zgornjih slikah!

ogledalca za preverjanje dimniške tuljave v primeru dimniškega požara, ki nam jih je izdelal Tomaž Žargi.

novi mikrofoni za ročne radijske postaje motorola GP360 za lažjo komunikacijo na kraju intervencije.

Nekje do konca meseca marca pričakujemo tudi, da se bodo zmontirala vsa manjkajoča vrata v gasilskem domu, za kar pa bo poskrbel naš že dolgoletni član Franc Urbanc iz Loke pri Mengšu.