SLOVESNI SPREJEM OLIMPIJSKE DESETINE V TOPOLAH, 26.7.2009

Dodano: 30.07.2009

V nedeljo, 26.7.2009 se je 13 naših članov udeležilo slovesnega sprejema olimpijske desetine članov B – PGD Topole, ki so na letošnji gasilski olimpijadi v Ostravi na Češkem dosegli izjemen uspeh, 5. mesto, za kar so prejeli zlato značko. S tem so samo še izboljšali njihovo uvrstitev iz prejšnje olimpijade v Varaždinu (7. mesto) in pokazali, da se njihova pripravljenost in forma iz leta v leto samo še izboljšuje. V imenu PGD Loka pri Mengšu jim za odlični rezultat iskreno čestitamo in jim želimo še več uspehov na prihodnjih tekmovanjih.

Posnetek njihove vaje in štafete si lahko ogledate s klikom na:
Vaja: Trodelni napad (čas: 40:78)

Štafeta: 400m z ovirami (čas: 1:01:75)

Prisotni člani PGD Loka:

Boštjan Čebulj, David Bizjak, Anže Kveder, Žana Kveder, Feliks Šegatin, Franc Urbanc, Miro Urbanc, Martin Zupan, Franc Lagoja, Franc Bergant, Peter Petrič, Robert Ručigaj, Andrej Brojan.