Vabilo na 22. meddruštveno TEKMOVANJE ZA POKAL LOKE in vrtno veselico z ANSAMBLOM RAZPOTNIKI

Dodano: 17.08.2009

Tekmovalni program za ženske in moške desetine:
1. Vaja z motorno brizgalno (str. 81);
2. Štafeta na 400 m, brez ovir (str. 111).

Označba v oklepaju se nanaša na knjigo: “Gasilske in gasilsko športne tekmovalne discipline 2003”. Osebna oprema tekmovalcev po pravilih GZS, dodatek na starostni sestav ne bo upoštevan.

Prijave sprejema društvo na dan tekmovanja do 17. ure, zaželjeno pa je, da se predhodno prijavite na tel.: 041/415-476 (g. Robert RUČIGAJ) oz. robert@glaso.si

NAGRADE tekmovanja za “POKAL LOKE“:
Prve tri desetine v posamezni konkurenci prejmejo pokale, zmagovalni desetini pa še prehodni pokal. Razglasitev rezultatov ter podelitev pokalov in diplom bo pol ure po končanem tekmovanju.

Sledilo pa bo družabno srečanje na prostoru Športnega igrišča ob cesti Na gmajni. Zabaval vas bo ansambel Razpotniki, za pijačo in jedačo bo poskrbljeno!

Vabimo loški gasilci !