PREVZEM IN BLAGOSLOV NOVEGA VOZILA GVC 16/25 PGD Prevoje, 9.10.2009

Dodano: 10.10.2009

V petek smo se praporščak in dva člana PGD Loka odzvali na vabilo društva PGD Prevoje ter se udeležili njihove slovesnosti ob prevzemu in blagoslovu novega vozila MAN 1328 4×4, GVC 16/25 ter novega prizidka in nove fasade gasilskega doma. Po slovesnih nagovorih in blagoslovu je sledila zares odlična pogostitev z jedačo in pijačo ter podrobnejša predstavitev njihovega novega vozila, ki je po mojem mnenju zares fenomenalno in čestitke celotni ekipi PGD Prevoje, ki je uspela zbrati dovolj sredstev ter sestaviti taktično tako odlično in v vseh pogledih tako vrhunsko celovito vozilo, ki bi si ga želelo vsako društvo daleč naokoli. To vozilo je velika pridobitev za celotne Prevoje, ki bo k delu zagotovo privabilo še več mladih gasilcev in poneslo prevojsko gasilstvo v prihodnost.

Slovesnosti smo se udeležili: Anže Kveder, Žana Kveder in David Bizjak.

D.B.