Čistilna akcija 19. in 20.4.2013

Dodano: 22.04.2013

V petek, 19.4.2013, so gasilke v popoldanskem času skupaj z našim gospodarjem Slavkom v okviru čistilne akcije generalno očistile gasilski dom. Za čista okna, vrata in tla se jim gasilci prav lepo zahvaljujemo.

Gasilke: Repanšek Marija, Brojan Marjana, Brojan Tina, Muzga Lidija, Lukan Tadeja, Sedeljšak Brigita in Podboršek Rezka.

Ostali člani pa smo se v soboto, 20.4.2013, zbrali za občinsko čistilno akcijo v organizaciji občine Mengeš, ki je letošnje leto potekala na območju Dobena in bajerja v Mengšu. Člani smo zjutraj najprej uredili okolico gasilskega doma ter s peskom posuli del dvorišča (parkirišče), nato pa se pridružili ostalim občanom pri čistilni akciji na Dobenu in območju bajerja. Za vse udeležence je po koncu akcije gostilna Ručigaj na Dobenu pripravila malico, pokrovitelj celotne čistilne akcije pa je bila občina Mengeš. Iz PGD Loka se je čistilne akcije udeležilo 15 gasilcev.