INTERVENCIJA: Gori stanovanje na Slamnikarski 8, 12.11.2012

Dodano: 15.11.2012

V ponedeljek ob 17:03 smo bili preko pozivnikov obveščeni o požaru v enem izmed stanovanj v bloku na Slamnikarski ulici 8. Na kraj smo izvozili z voziloma GVC 16/25 in GVGP-1 ter deset člani posadke, en član pa je ostal v orodišču v pripravljenosti. Ob prihodu na kraj so nas prvo prispele enote obvestile, da je šlo za manjši požar (zaradi pozabljene hrane na štedilniku) ter da je že pogašen. Nato smo samo še z nadtlačnim prezračevalnikom prezračili zadimljeno stopnišče in stanovanje ter pomirili zaskrbljene sosede. Skupaj je na intervenciji sodelovalo 42 gasilcev GZ Mengeš.

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Gasilci PGD Loka: Andrej Brojan, Andrej Bizjak, Branko Urbanc, Domen Pirnat, Slavko Sedeljšak, Stane Cimerman, Anže Gorjup, Blaž Burgar, Tadeja Lukan, Uroš Klopčič in Anže Kveder.