Komemoracija v spomin na žrtve med vojno, 31.10.2012

Dodano: 02.11.2012

Svečanost ob dnevu spomina na mrtve, ki so umrli v vojni, je potekala v soboto, 31.10.2012 v Loki, pri spomeniku žrtvam. Zbrali so se loški gasilci, člani Veteranov vojne za Slovenijo Mengeš in Združenje borcev za vrednote NOB Slovenije – sekcija Mengeš. Žalostinke je zaigrala Mengeška godba, zapeli so člani Moškega komornega zbora Mengeški zvon, nekaj pesmi je recitiral Miha Jerič iz KD Antona Lobode, slavnostni govornik pa je bil Bogo Ropotar, podžupan Občine Mengeš.

Pri komemoraciji je sodelovalo iz našega društva 18 uniformiranih gasilcev s praporom (Urbanc Franc, Urbanc Miro, Urbanc Brane, Zupan Martin, Bergant Franc, Cimerman Stane, Lagoja Franc, Repanšek Marjan, Sršen Anton, Lap Jože, Petrič Peter, Šegatin Feliks, Galjot Janez, Brojan Jože, Kveder Anže, Bizjak David, Čebulj Boštjan in Urmaš Janez)

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)