Dogodki preteklega tedna (DODATNE SLIKE), 16.-19.6.2010

Dodano: 23.06.2010

Odkritje prenovljenega spomenika narodnemu heroju Matiji Blejcu-Matevžu

V sredo, 16.6.2010 smo se gasilci Gasilske zveze Mengeš v Mengšu udeležili slovesnega odkritja prenovljenega spomenika narodnemu heroju Matiji Blejcu-Matevžu.

Gasilci PGD Loka pri Mengšu: Slavko Sedeljšak, Franc Urbanc, Franc Bergant, Jože Lap, Andrej Bizjak, Anže Gorjup, Boštjan Čebulj

Parada ob 130 – letnici PGD Domžale – mesto in prevzem novega vozila GVC 24/50

Domžale, 19.6.2010 – V soboto popoldne je po ulicah Domžal potekala svečana parada uniformiranih gasilcev, gasilske mladine, gasilskih vozil, godbe, konjenikov, narodnih noš in ostalih društev, ki so tako počastili 130. obletnico delovanja društva PGD Domžale – mesto. Ob svečanem zaključku, je zbrane gasilce in ostale obiskovalce nagovoril župan občine Domžale in gasilcem v blagoslov ter uporabo predal novo vozilo GVC 24/50. Ob tem pa jim je zaželel čim manj intervencij. Če pa le – te že bodo, pa da bi novo vozilo čim bolje uporabljali.

Parade smo se udeležili tudi člani PGD Loka pri Mengšu (Branko Urbanc, Slavko Sedeljšak, Stane Cimerman, Boštjan Čebulj in David Bizjak) in naše vozilo GVC 16/25.