• Požarna ogroženost

• Gostovanje spletnih strani

Mladi gasilci uspešno na regijskem tekmovanju v orientaciji, 19.5.2012

Dodano: 21.05.2012

V soboto, 19.5.2012 je na Primskovem v Gasilski zvezi Šmartno pri Litiji potekalo 8. tekmovanje v orientaciji regije Ljubljana III.

Na tekmovanju je nastopilo tudi pet ekip iz našega društva. Pionirke in mladinci so v svoji konkurenci osvojili 1. mesto ter se uvrstili na državno tekmovanje v orientaciji. Prav tako je odličen uspeh dosegla ekipa pionirjev, za doseženo 3. mesto je prejela medalje in pokal.

Posebej pa velja poudariti dosežka ekip mladincev ter pionirk. Mladinci so že tretje leto zapored zmagali na nivoju regije in tako osvojili prehodni pokal. Pionirke pa so celotno konkurenco premagale drugič ter ubranile prehodni pokal.

Čestitke vsem udeleženim ekipam ter mentorjem za njihov trud in dobre rezultate!

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)