Posvet članic regije Ljubljana III, 20.4.2012

Dodano: 03.05.2012

V petek, 20. aprila 2012 smo se članice regije Ljubljana III zbrale v zdravilnem gaju v Tunjicah. Tam smo si ogledali razstavo fosilov, najstarejšega morskega konjička na zemlji in nabirale energijo.Po ogledu smo šle v prostore PGD Tunjice, kjer nam je poveljnik regije Ljubljana III Jože Oblak predaval o problematiki gašenja objektov opremljenih s sončno elektrarno, prikaz gašenja na sončno elektrarno, sestava sončne elektrarne in sončnih kolektorjev in pristop do požara. Po zanimivem predavanju pa nam je predsednica sveta članic regije Ljubljana III Vladka Bučevec prebrala poročilo za leto 2011 in nas povabila na pohod po Koželjevi poti ob Kamniški Bistrici, ki bo 7. julija 2012. Na koncu je bila pogostitev in druženje.

Nekaj slik s posveta si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Lidija Muzga