Mladi gasilci z odličnimi rezultati z regijskega kviza, 31.3.2012

Dodano: 02.04.2012

V soboto, 31.3.2012 je v Kamniku, v prostorih Osnovne šole Toma Brejca, potekal 11. regijski kviz gasilske mladine regije Ljubljana III. Na tekmovanju je v treh starostnih kategorijah skupaj nastopilo 49 tričlanskih ekip, ki so se borile za uvrstitev na državno tekmovanje.

Ekipe, razdeljene v tri starostne kategorije (pionirji, mladinci in pripravniki), so morale pokazati svoje znanje v štirih teoretičnih preverjanjih znanja ter v dveh praktičnih. Pri praktičnem preizkusu so se ekipe pomerile v štafetnem vezanju vozlov ter poznavanju gasilskega orodja.

Na tekmovanju so nastopile tudi tri ekipe iz našega društva ter dosegle naslednje rezultate:

a) Pionirji (nastopilo je 17 ekip)
Kaja Sadar, Kaja Slabajna, Matej Cimerman – 2. mesto

b) Mladinci (nastopilo je 19 ekip)
Urška Brumec, Matevž Potočnik, Kaja Ručigaj – 2. mesto

c) Pripravniki (nastopilo je 13 ekip)
Brigita Brumec, Tadeja Lukan, Uroš Klopčič – 1. mesto

Vse tri ekipe so se uspešno uvrstile na državno tekmovanje, ki bo 24. novembra 2012 na OŠ Cerknica!

Sodnik: Robert Ručigaj
Mentorji: Robert Ručigaj, David Bizjak, Anže Kveder, Sašo Jenčič, Domen Pirnat, Žana Kveder, Boštjan Čebulj

Vsem ekipam ter njihovim mentorjem se zahvaljujemo za njihov trud in jim hkrati čestitamo za odlične rezultate!

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Izracun – Regijski kviz 2012 – rezultati