Pogreb dolgoletnega in častnega člana CIRILA KOPINE, 31.3.2012

Dodano: 31.03.2012

V 83. letu starosti je umrl naš dolgoletni in častni član CIRIL KOPINA. Pokojni član je vse od svojega vstopa v naše društvo v letu 1966 sodeloval pri delu v društvu. Od leta 1966 do 1993 je bil blagajnik društva in član upravnega odbora. Leta 1983 je prejel priznanje gasilske zveze II.stopnje, leta 1993 pa je za prizadevnost in delavnost prejel listino in naziv častnega člana društva. Istega leta je prejel značko za 40-letno delo v društvu, leta 2003 pa plaketo gasilskega veterana.

Pokojnika smo pospremili k zadnjemu počitku v soboto, dne 31. marca 2012, ob 15:00 uri, na pokopališču v Mengšu. Pogreba se je udeležilo pet prostovoljnih gasilskih društev, poleg našega še PGD Mengeš, PGD Topole, PGD Trzin in PGD Jarše – Rodica, s skupno 45 gasilcev.

Prisotni uniformirani gasilci iz PGD Loka: Bizjak Andrej, Bizjak David, Čebulj Boštjan, Bergant Franc, Sedeljšak Slavko, Gorjup Anže, Cimerman Stane, Urbanc Franc, Šegatin Feliks, Sršen Anton, Urbanc Brane, Urbanc Miro, Lap Jože, Petrič Peter, Repanšek Marjan, Brojan Jože, Urmaš Janez, Zupan Martin, Kveder Anže in Brojan Andrej.

Priprava malice za gasilce: Repanšek Minka in Brojan Marjana.