• Radarska slika padavin

• Meteoalarm

• Požarna ogroženost

• Gostovanje spletnih strani

Loška mladina z odličnimi rezultati na regijskem tekmovanju v orientaciji, 28.5.2011

Dodano: 30.05.2011

Po občinskem gasilskem tekmovanju v orientaciji v Vrhpolju pri Moravčah smo se s petimi ekipami uvrstili naprej na regijsko tekmovanje v Komendi. Tu se je naša mladina pomerila z najboljšimi iz regije Ljubljana III (območje od Litije do Komende).

Mlajše pionirke, mlajši pionirji ter starejši pionirji so premagali vso konkurenco in dosegli 1. mesto ter se s tem uvrstili na državno tekmovanje v orientaciji, ki bo potekalo 17. septembra 2011 pod okriljem GZ Cerkno, na smučišču Črni vrh nad Cerknim. Še posebej velja poudariti 1. mesto starejših pionirjev, saj so že drugo leto zapored osvojili zmago na nivoju regije in tako ubranili prehodni pokal. Ekipi mlajših pionirjev in pionirk sta se na sam regijski vrh zavihteli prvič. Uvrstitvi ostalih dveh ekip pa sta bili: ekipa starejših pionirk je dosegla 13. mesto, druga ekipa starejših pionirjev pa 16. mesto.

Velik uspeh GZ Mengeš sta dopolnili tudi ekipi PGD Mengeš, ki sta v kategoriji mladincev dosegli 2. in 3. mesto!

Čestitke vsem udeleženim ekipam ter mentorjem za njihov trud in dobre rezultate!

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)