Člansko tekmovanje GZ Mengeš, tekmovanje za pokal Loke ter gasilska veselica, 18.6.2011

Dodano: 20.06.2011

V soboto, 18.6.2011 smo na loškem športnem igrišču organizirali že 24. meddruštveno člansko tekmovanje za pokal Loke, na katerem so se gasilke in gasilci pomerili v vaji z motorno brizgalno po pravilih CTIF in štafetnem teku brez ovir. Hkrati pa je potekalo tudi občinsko tekmovanje GZ Mengeš, na katerem so se gasilke in gasilci iz GZ Mengeš pomerili v vaji z motorno brizgalno po pravilih CTIF, štafetnem teku z ovirami in vaji razvrščanja.

Rezultati:

Pokal Loke:

Tekmovanja so se udeležile 4 ženske in 12 moških ekip.

Člani
1. mesto: PGD Zalog pri Cerkljah A
2. mesto: PGD Rova A 2
3. mesto: PGD Topole B 1

Članice
1. mesto: PGD Komenda A
2. mesto: PGD Šinkov Turn A
3. mesto: PGD Dob A 2

Občinsko tekmovanje GZ Mengeš:

Člani A
1. mesto: PGD Loka pri Mengšu 1
2. mesto: PGD Loka pri Mengšu 2
3. mesto: PGD Topole
4. mesto: PGD Mengeš

Članice B
1. mesto: PGD Topole

Člani B
1. mesto: PGD Topole 1
2. mesto: PGD Loka pri Mengšu
3. mesto: PGD Mengeš
4. mesto: PGD Topole 2

Po končanem tekmovanju, razglasitvi rezultatov in podelitvi pokalov je sledila velika vrtna veselica z ansamblom Slovenski Muzikantje.

Na tem mestu se še enkrat opravičujemo v imenu ansambla Saša Avsenika, ker zaradi poškodbe roke Saša Avsenika niso mogli izvesti načrtovanega nastopa na naši veselici. Za njihovo nadomeščanje pa se zahvaljujemo ansamblu Slovenski Muzikantje!

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Datoteke:
Člani_-_Pokal_Loka_2011.pdf