Prenovljena spletna stran!

Dodano: 18.03.2012

Spoštovani obiskovalci!

V začetku leta 2008 je luč sveta ugledala nova spletna stran Prostovoljnega gasilskega društva Loka pri Mengšu, s katero smo Vas, obiskovalce, poskušali čimbolj redno seznanjati z dogodki in delom našega društva. Oblika te strani je s časom postala premajhna za vse novosti katere vam želimo predstaviti. Zato smo se odločili za prenovo strani, kar nam je s podjetjem Video PC center, kjer gostujemo, tudi uspelo.
Tako je danes pred vami prenovljena spletna stran. Novice se bodo v novi grafični obliki nahajale v sredini. Vse pomembne informacije, kot so SPIN, vreme, radarska slika padavin, požarna ogroženost in meteoalarm sedaj najdete na levi strani zaslona. Na desni strani se nahaja koledarček s prihajajočimi dogodki, informacije o defibrilatorju, dostop do naše Facebook strani ter sponzorji. V nogi najdete kontakt društva ter preostale informacije, ki bi vas utegnile zanimati. Arhiv novic se od sedaj naprej nahaja na podstrani Novice, vse slike pa si lahko še vedno ogledate v obstoječi Fotogaleriji.

Vabimo vas tudi k sodelovanju v anketah, ki se bodo pojavljale na levi strani zaslona.

Upamo, da vam je prenovljena stran všeč in da jo boste redno obiskovali še naprej. Če pa imate kakšne predloge za spremembe ali težave z ogledom strani nam to sporočite na društven e-mail: pgdlokaprimengsu@gmail.com.

Hvala za obisk!