Komemoracija v spomin na žrtve med vojno

Dodano: 31.10.2011

Svečanost ob dnevu spomina na mrtve, ki so umrli v vojni, je potekala v soboto, 31.10.2011 v Loki, pri spomeniku žrtvam. Zbrali so se loški gasilci, člani Veteranov vojne za Slovenijo Mengeš ter zastavonoše. Žalostinke je zaigrala Mengeška godba, zapeli so člani pevske skupine Svoboda. Ob spomeniku je spregovoril Franc Jerič, župan Občine Mengeš, nekaj pesmi pa je recitirala Nataša Vrhovnik Jerič.

Pri komemoraciji je sodelovalo iz našega društva 20 uniformiranih gasilcev s praporom.

Gasilci: Kveder Anže, Sedeljšak Slavko, Bizjak David, Sašek Matic, Čebulj Boštjan, M. B., Urmaš Janez, Šegatin Feliks, Urbanc Miro, Urbanc Franc, Urbanc Brane, Lap Jože, Repanšek Marjan, Zupan Martin, Lagoja Franc, Galjot Janez, Sršen Anton, Bergant Franc, Brojan Jože in Brojan Andrej.

Foto: Marko Kocjan