12. letni zbor mladih gasilcev, 24.01.2024

Dodano: 28.01.2024

V sredo, 24.1.2024 je v gasilskem domu potekal 12. letni zbor mladih loških gasilcev. Goste ter domačo mladino je pozdravil predsednik mladinske komisije PGD Loka pri Mengšu, Sašo Jenčič ter predstavil delovno predsedstvo: predsednika Tilna Pibernika in člana predsedstva Matica Lipovška in Anžeja Šarca.
Mark Dimic Repanšek in Tai Čad sta prebrali poročilo o delu mladine v letu 2023, iz katerega je bilo moč razbrati, da je bila loška mladina tudi lansko leto aktivna in uspešna na tekmovanjih.
Tilen je nato k besedi povabil predsednika GZ Mengeš Boštjana Čebulja, predsednika društva Roberta Ručigaja in poveljnika društva Domna Pirnata, da so pozdravili letni zbor mladine, pokomentirali poročilo ter pohvalila rezultate loške mladine. V nadaljevanju so pozdravili še predstavniki PGD Mengeš in Topole. Na koncu pa je naš predsednik mladinske komisije Sašo Jenčič podal še nekaj spodbudnih besed ter nas vse lepo povabil na druženje ob picah v našo garažo.

Podeljena so bila tudi naslednja priznanja:
– veščina Bolničar: Tilen Pibernik
– veščina Naravoslovec-gozdar: Žiga Justin in Mark Dimic Repanšek
– veščina Preventicev: Živa Direnbek, Anže Direnbek, Nejc Lipovšek
– čin Mladinec: Žan Luka Burgar, Matic Lipovšek, Žan Mark Loboda, Tilen Pibernik, Maj Purnat, Anžej Šarc, Tjaš Vončina
– čin Pripravnik: Žan Luka Burgar, Matic Lipovšek, Žan Mark Loboda, Tilen Pibernik, Maj Purnat, Anžej Šarc, Tjaš Vončina
– značka za dolgoletno delo 10 let: Žan Luka Burgar, Anžej Šarc
– Mladinsko priznanje: Matic Lipovšek, Žan Mark Loboda

Nekaj slik si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!).