Praznovanje 30-letnice našega predsednika za delo z mladino Sašota Jenčiča, 06.05.2023

Dodano: 09.05.2023

V soboto, 6.5.2023 smo se zbrali operativni gasilci PGD Loka pri Mengšu in čestitali našemu članu in predsedniku za delo z mladino Sašu Jenčiču. Kot se za gasilca spodobi, smo ga na njegovem domu najprej pošteno zalili z vodo in namesto mlaja postavili gasilnik in obesli plakat ter izročili darilo. Za vse storjeno v društvu se mu lepo zahvaljujemo in mu želimo še veliko zdravja, sreče in obilo radosti v življenju ter da bi se še naprej dobro počutil med nami, loškimi gasilci.

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Čestitke smo izrekli: Ručigaj Kaja, Domen Pirnat, Urban Ručigaj, Mark Dimic Repanšek, Tai Čad, Žiga Justin, Lucijan Štempelj, Robert Ručigaj, Kveder Anže, Boštjan Čebulj, Andrej Brojan, Branko Urbanc in Jerič Miha.