Zbor mladih gasilcev, 25.1.2023

Dodano: 26.01.2023

V sredo, 25.1.2023 je v gasilskem domu potekal letni zbor mladih gasilcev. Pridružili so se nam tudi mladi gasilci z mentorji iz PGD Mengeš in Topole. Goste ter mladino je pozdravil predsednik mladinske komisije GZ Mengeš, Robert Ručigaj.
Predsedniki komisij za mladino v društvih Sandi Zajc, Žiga Kobold in Sašo Jenčič so prebrali poročilo o delu mladine v letu 2022, iz katerega je bilo moč razbrati, da je bila mladina lansko leto aktivna in uspešna na tekmovanjih. Po prebranih poročilih je Robert Ručigaj predstavil okvirni plan dela za leto 2023.
Delovni predsednik je nato k besedi povabil župana Občine Mengeš Boga Ropotarja, predsednika GZ Mengeš Boštjana Čebulja, poveljnika GZ Mengeš Miha Verbiča ter ostale goste ki so pozdravili letni zbor mladine, pokomentirali poročilo ter pohvalili rezultate mladine. Po spodbudnih besedah je sledila podelitev veščin in značk, ki so jih otroci zaslužili na taboru v lanskem letu.

Dobitniki iz našega društva:
PREVENTIVEC – Liam Novosel, Brina Kepic, Miha Vode
KOLESAR – Miha Justin, Žiga Justin, Mark Dimic Repanšek
PLAVALEC – Brina Kepic
ČIN PIONIR – Mark Dimic Repanšek, Tilen Pibernik, Tjaš Vončina, Žan Mark Loboda, Žiga Justin
Značka za dolgoletno delo 10 let: Žan Mark Loboda, Matic Lipovšek, Miha Justin

Zbor mladih gasilcev smo zaključili z druženjem ob picah.

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)