5. Vaške igre v Loki pri Mengšu, 18.9.2022

Dodano: 20.09.2022

Tretjo septembrsko nedeljo so na igrišču v Loki potekale že 5. vaške igre. Na igrah so nastopale tri ekipe iz Loke ter ekipa iz Dobena. Ekipo kaskaderjev so zastopali člani ŠD Loka, ekipo umetnikov, so zastopali člani KD Antona Lobode Loka, ekipo piromanov, so zastopali člani PGD Loka pri Mengšu ter ekipo hribovcev člani TD Dobeno. Ekipe smo se pomerile v petih igrah, kjer zagotovo ni manjkalo smeha in tekmovalnosti. Pričeli smo z ekipnim skakanjem v žakljih, nato nadaljevali s hojo s hoduljami in metanje vodnih balonov v tarčo. Sledila je igra tri v vrsto, kjer smo uporabili tudi jokerja, kar pomeni, da smo dobili dvojne točke in napredovali na lestvici. Nova igra na letošnjih igrah je bila boj med dvema ognjema na odbojkarskem igrišču na mivki. Med vsako igro smo imeli tudi vlečenje vrvi, kjer so se pokazale razlike v moči. Z mlado ekipo, polno energije in razigranosti ter izkušnjo starejših članov, smo letos zasluženo osvojili 1.mesto.. Po končanem tekmovanju smo uživali v dobri glasbi, hrani in pijači, manjkalo pa tudi ni dobrega in privlačnega srečelova.

Hvala vsem, ki ste kakorkoli pripomogli pri organizaciji in izvedbi 5. vaških iger. Nasvidenje naslednje leto. Skupaj zmoremo vse.