Občinsko gasilsko tekmovanje, 4.6. in 5.6.2022

Dodano: 08.06.2022

V soboto, 4.6.2022 in v nedeljo, 5.6.2022, je v Komendi potekalo občinsko gasilsko tekmovanje GZ Komenda, GZ Kamnik in GZ Mengeš. Naše društvo so zastopale tri enote in pet sodnikov.

Starejše gasilke so v soboto nastopile v vaji s hidrantom ter raznoterosti in v svoji kategorji osvojile 1. mesto.

V nedeljo so se člani pomerili v kategoriji A (do 30 let) in kategoriji B (nad 30 let) v vaji z motorno brizgalno, štafeti na 400 m in vaji razvrščanja. Člani A so se uvrstili na 1. mesto, člani B pa v svoji kategoriji prav tako na 1. mesto.

Nekaj slik s tekmovanja si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Starejše gasilke: Justina Jerič, Vida Strajnar, Marija Repanšek, Andreja Andrič, Jelka Purnat, Marjana Brojan, Lidija Muzga, Rezka Podboršek
Člani A: Matej Cimerman, Matej Mitrovič, Miha Jerič, Anže Kveder, Urban Ručigaj, Lucijan Štempelj, Urša Brumec, Kaja Ručigaj, Boštjan Čebulj
Člani B: Slavko Sedeljšak, Stane Cimerman, Marko Kocjan, Branko Urbanc, Gašper Urbanc, Robert Ručigaj, Franc Malus, Robert Pogačar, Andrej Brojan

Sodniki: Andrej Brojan, Robert Ručigaj, Slavko Sedeljšak, Boštjan Čebulj in Anže Kveder