• SPIN – pregled dogodkov

  • Sponzorji

  • Vremenska napoved

  • Radarska slika padavin

  • Meteoalarm

  • Požarna ogroženost

  • Gostovanje spletnih strani

Tekmovanja v letu 2010

Pokal Loka

V soboto, 12.06.2010, smo organizirali že 23. gasilsko tekmovanje za pokal LOKE in občinsko tekmovanje GZ Mengeš, na katerem so se gasilci in gasilke pomerili v vaji z motorno brizgalno po pravilih CTIF in štafeti brez ovir. Tekmovanja se je udeležilo 5 ženskih in 17 moških ekip. V konkurenci članov za pokal LOKE smo domači gasilci zasedli 4., 9. in 11. mesto, na občinskem tekmovanju pa smo v kategoriji članov A zasedli 1. in 2., v konkurenci članov B pa 2. mesto.

T e k m o v a n j a

Način, kako ohranjati psihofizično kondicijo in spretnosti rokovanja z gasilsko opremo, predstavljajo priprave ekip na tekmovanja in tekmovanja sama. Naše tekmovalne enote so opravile 49 nastopov na različnih tekmovanjih in nivojih. V letu 2010 smo se poleg gasilsko-športnih disciplin udeležili še tekmovanj v orientaciji in kvizih na nivoju GZ Mengeš, regije Ljubljane III in državnih tekmovanjih, vlečenju B cevi v Topolah ter smučarskem tekmovanju za mladino v organizaciji regije Ljubljana III.

DATUM EKIPA VRSTA TEKMOVANJA UVRSTITEV
8.2.2010 Mlajše deklice – Regijsko tekmovanje – smučanje 1. mesto
l. 2000/2001
8.2.2010 Mlajši dečki – Regijsko tekmovanje – smučanje 8. mesto
do l. 2002
8.2.2010 Starejši deklice – Regijsko tekmovanje – smučanje 4. mesto
l. 1998/1999 12. mesto
8.2.2010 Starejši dečki – Regijsko tekmovanje – smučanje 12. mesto
l. 1998/1999 15. mesto
20. mesto
25. mesto
8.2.2010 Mentorji – Regijsko tekmovanje – smučanje 6. mesto
nad 35 let
27.2.2010 Člani A Spajanje sesalnega voda v Cerkljah 12. mesto
9.4.2010 Mladinci Občinsko tekmovanje – kviz 1. mesto
10.4.2010 Mlajši pionirji Občinsko tekmovanje – kviz 2. mesto
10.4.2010 Starejši pionirji Občinsko tekmovanje – kviz 2. mesto
24.4.2010 Mlajši pionirji Regijsko tekmovanje – DMG 17. mesto
24.4.2010 Starejši pionirji Regijsko tekmovanje – DMG 15. mesto
24.4.2010 Starejši pionirji Regijsko tekmovanje – DMG 16. mesto
8.5.2010 Mlajši pionirji 1 Občinsko tekmovanje – orientacija 1. mesto
8.5.2010 Mlajši pionirji 2 Občinsko tekmovanje – orientacija 2. mesto
8.5.2010 Starejše pionirke Občinsko tekmovanje – orientacija 1. mesto
8.5.2010 Starejši pionirji Občinsko tekmovanje – orientacija 2. mesto
8.5.2010 Mladinci Občinsko tekmovanje – orientacija 1. mesto
22.5.2010 Mlajši pionirji 1 Regijsko tekmovanje – orientacija 3. mesto
22.5.2010 Mlajši pionirji 2 Regijsko tekmovanje – orientacija 7. mesto
22.5.2010 Starejše pionirke Regijsko tekmovanje – orientacija 4. mesto
22.5.2010 Starejši pionirji Regijsko tekmovanje – orientacija 1. mesto
22.5.2010 Mladinci Regijsko tekmovanje – orientacija 10. mesto
29.5.2010 Pionirji Občinsko tekmovanje – Topole 1. mesto
29.5.2010 Mladinke Občinsko tekmovanje – Topole 1. mesto
29.5.2010 Mladinci Občinsko tekmovanje – Topole 2. mesto
29.5.2010 Starejši gasilke Občinsko tekmovanje – Topole 2. mesto
29.5.2010 Starejše gasilci Občinsko tekmovanje – Topole 3. mesto
5.6.2010 Pionirji Državno tekmovanje
Matevža Haceta – Lipovci
12. mesto
11.6.2010 Člani A1 Tekmovanje – za pokal LOKE 9. mesto
11.6.2010 Člani A2 Tekmovanje – za pokal LOKE 4. mesto
11.6.2010 Člani B Tekmovanje – za pokal LOKE 11. mesto
11.6.2010 Člani A1 Občinsko tekmovanje – člani – Loka 2. mesto
11.6.2010 Člani A2 Občinsko tekmovanje – člani – Loka 1. mesto
11.6.2010 Člani B Občinsko tekmovanje – člani – Loka 2. mesto
3.7.2010 Matic Sašek –
Anže Kveder
Tekmovanje v vlečenju B cevi – Topole 17. mesto
3.7.2010 Slavko Sedeljšak – Andrej Gril Tekmovanje v vlečenju B cevi – Topole 21. mesto
3.7.2010 Anže Gorjup – Boštjan Čebulj Tekmovanje v vlečenju B cevi – Topole 30. mesto
3.7.2010 Domen Pirnat – David Bizjak Tekmovanje v vlečenju B cevi – Topole 34. mesto
10.7.2010 Člani A Tekmovanje – za pokal Petrove vasi 10. mesto
11.9.2010 Starejši pionirji Državno tekmovanje –
orientacija – grad Snežnik
8. mesto
3.10.2010 Mladinci Državno tekmovanje
Matevža Haceta – Kočevje
30. mesto
23.10.2010 Mlajši pionirji Regijsko tekmovanje – kviz – Gabrovka 3. mesto
23.10.2010 Starejši pionirji Regijsko tekmovanje – kviz – Gabrovka 10. mesto
23.10.2010 Mladinci Regijsko tekmovanje – kviz – Gabrovka 2. mesto
27.11.2010 Mladinci Državno tekmovanje – kviz – Zreče 15. mesto

 

Ni dogodkov.
  • Dohodnina

  • Facebook

  • Instagram

  • Koledar dogodkov

    oktober  2019
    PTSČPSN
     1234
    Dogodki na 4. oktobra 2019
    5
    Dogodki na 5. oktobra 2019
    6
    78
    Dogodki na 8. oktobra 2019
    91011
    Dogodki na 11. oktobra 2019
    12
    Dogodki na 12. oktobra 2019
    13
    14
    Dogodki na 14. oktobra 2019
    151617181920
    Dogodki na 20. oktobra 2019
    21222324252627
    28293031 
  • Defibrilator

  • Gasilski dom – Varna točka