60-letnica Marjane Brojan, 7.1.2019

Dodano: 08.01.2019

V ponedeljek, 7.1.2019 smo gasilci PGD Loka (upravni odbor, nadzorni odbor in poveljstvo) čestitali ob 60-letnici naši članici in namestnici predsednika Marjani Brojan. V spomin smo ji podelili kipec sv. Florjana.
V torek, 15.1.2019 pa so slavljenko na domu obiskale in čestitale tudi ekipa starejših gasilk z mentorjem.
Za vsa delovna leta v društvu se ji lepo zahvaljujemo in ji želimo še veliko zdravja, sreče in obilo radosti v življenju ter da bi se še naprej dobro počutila med nami, loškimi gasilci!

Čestitke so ji izrekli: Robert Ručigaj, Kaja Ručigaj, Franc Urbanc, Sašo Jenčič, Miha Jerič, Boštjan Čebulj, Anže Kveder, Andrej Brojan, Branko Urbanc, David Bizjak, Blaž Slabajna, Slavko Sedeljšak, Miro Urbanc, Franc Lagoja, Marjan Repanšek, Stane Cimerman, Anže Gorjup, Miro Dimec, Darko Posavec, Urša Brumec, Blaž Burgar, Marko Jerič, Minka Repanšek, Marinka Ručigaj, Rezka Podboršek, Andreja Andrič, Justi Jerič, Jelka Purnat, Beti Stopar in Vida Strajnar.