• SPIN – pregled dogodkov

  • Sponzorji

  • Vremenska napoved

  • Radarska slika padavin

  • Meteoalarm

  • Požarna ogroženost

  • Gasilski dom – Varna točka

  • Gostovanje spletnih strani

Zbor mladih gasilcev PGD Mengeš in PGD Topole, 16.1.2018 in 26.1.2018

Dodano: 26.01.2018

V torek, 16.1.2018, smo se s tremi mladimi gasilci iz našega društva udeležili občnega zbora mladih v Mengšu in v petek, 26.1.2018, v Topolah. Po uvodnem pozdravu so nam predstavili njihove dosežke v preteklem letu, nato pa je sledila razprava na podana poročila. Iz obeh poročil je bila razvidna njihova aktivnost na tekmovanjih in ustvarjalnih delavnicah v lanskem letu. Po razpravi smo prisluhnili še planu dela z mladimi v letu 2018, ki je bil soglasno potrjen, občna zbora pa so pozdravili tudi predstavniki našega društva, ki so jim zaželeli veliko športne sreče tudi v tem letu. Nato je sledila še podelitev priznanj. Občna zbora smo zaključili s prijetnim pogovorom ob picah in pijači.

Na občnih zborih smo bili prisotni: Anžej Šarc, Žan Luka Burgar, Marko Mali, Matic Lipovšek, Maj Purnat, Sašo Jenčič in Kaja Ručigaj.Ni dogodkov.