Slavnostna seja ob občinskem prazniku in podelitev priznanj, 29.5.2014

Dodano: 01.06.2014

V četrtek, 29. maja 2014, je v Kulturnem domu Mengeš potekala slavnostna seja ob občinskem prazniku, ki ga občina praznuje ob obletnici rojstva pisatelja in profesorja Janeza Trdine. Na proslavi so bila podeljena občinska priznanja za pomembne dosežke, ki prispevajo k ugledu, razvoju in promociji Občine Mengeš. Župan je znak Občine Mengeš podelil uredniškemu odboru zbornika ob 80-letnici PGD Loka pri Mengšu Loka pri Mengšu v objemu časa (Nataša Vrhovnik Jerič, Peter Krušnik, Jože Brojan, Miro Urbanc in Robert Ručigaj) ter Nataši Vrhovnik Jerič.
Srebrno občinsko priznanje je prejela Marjana Brojan, zlato občinsko priznanje pa smo prejeli gasilci PGD Loka pri Mengšu za 80-letnico delovanja društva.

Častni občan Občine Mengeš pa je postal naš častni član Peter Krušnik.

Slavnostne seje Občine Mengeš so se udeležili naslednji gasilci: Urbanc Miro, Repanšek Minka, Čebulj Boštjan, Lukan Tadeja, Sedeljšak Slavko, Repanšek Marjan, Sršen Anton, Bergant Franc, Urbanc Brane, Eršte Sebastjan, Brojan Jože, Brojan Marjana, Ručigaj Robert in Brojan Andrej.

Več sledi v prihodnjih dneh.​

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!).