• SPIN – pregled dogodkov

  • Sponzorji

  • Vremenska napoved

  • Radarska slika padavin

  • Meteoalarm

  • Požarna ogroženost

  • Gostovanje spletnih strani

Slovesnost ob dnevu državnosti in podelitev občinskih priznanj, 24.6.2020

Dodano: 25.06.2020

V sredo, 24.6.2020, je na Dobenu potekala slovesnost ob dnevu državnosti. Po slavnostnem govoru župana Franca Jeriča so bila podeljena priznanja Občine Mengeš za pomembne dosežke, ki prispevajo k ugledu, razvoju in promociji občine. Za aktivno delovanje na gasilskem področju sta naša člana Marija Repanšek in Branko Urbanc prejela bronasto priznanje Občine Mengeš.

Zlato priznanje Občine Mengeš, pravtako za delovanje na gasilskem področju, je prejel član PGD Mengeš Stanislav Šimenc.

Na slovesnosti pa so bile podeljene tudi zahvale Občine Mengeš in Civilne zaščite Občine Mengeš vsem prostovoljcem ki so se odzvali in opravljali naloge zaščite, reševanja ter nudili pomoč ob razglašeni epidemiji Covid 19. Zahvalo so med drugimi prejeli tudi naši člani – Blaž Slabajna, Sašo Jenčič, Slavko Sedeljšak in Boštjan Čebulj.

Slovesnosti smo se udeležili tudi gasilci celotne Gasilske zveze Mengeš in s tem počastili vse prejemnike nagrad.

Vsem prejemnikom iskreno čestitamo!
Ni dogodkov.