4. Vaške igre v Loki pri Mengšu, 1.9.2019

Dodano: 02.09.2019

Prvo septembersko nedeljo so na igrišču v Loki potekale že 4. vaške igre. Na igrah so nastopale tri ekipe iz Loke pri Mengšu in sicer kaskaderji, ki so predstavljali športno društvo Loka, umetniki, ki so predstavljali kulturno društvo Loka in piromani, ki so predstavljali PGD Loka pri Mengšu. Prav tako pa so se vaških iger letos udeležili tudi hribovci iz Dobena, to pa še ni vse, letos je na vaških igrah sodelovala tudi ekipa imenovana Drimtim in je predstavljala ekipo župana. Ekipe smo se pomerile v 6 najrazličnejših igrah, kjer zagotovo ni manjkalo smeha in tekmovalnosti. Pričeli smo s skakanjem v žaklih in vožnjo samokolnic in nato nadaljevali s hojo s hoduljami potem pa je sledila kratka pavza. Po njej smo nadaljevali z lovljenjem vodnih balončkov in imeli igro, kjer smo morali v čim krajšem času skozi gasilsko cev spraviti pinkponk žogico. Sledila je igra tri v vrsto, kjer smo uporabili tudi jokerja, kar pomeni, da smo dobili dvojne točke in napredovali na lestvici. Nato smo imeli vožnjo s samokolnico, v njej pa je sedela oseba, ki je držala na žlički jajce in odvozila slalom. Med vsako igro smo imeli tudi vlečenje vrvi, kjer so se pokazale razlike v moči. Za konec je sledila še igra kapetanov ekip, z pikado puščicami in zavezanimi očmni so morali počiti čim več balonov v eni minuti. Glede na mlado ekipo, polno mladine smo dosegli odlično drugo mesto. Po končanem tekmovanju smo uživali v dobri glasbi, hrani in pijači, ter nestrpno pričakujemo že 5. vaške igre, kamor ste vabljeni!

Hvala vsakemu, ki je navijal za nas in je bil delček te čudovite zgodbe. Skupaj zmoremo vse.

Nekaj slik si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

september  2019
    Dogodki na 2. septembra 2019