• SPIN – pregled dogodkov

  • Sponzorji

  • Vremenska napoved

  • Radarska slika padavin

  • Meteoalarm

  • Požarna ogroženost

  • Gostovanje spletnih strani

TEKMOVANJE: Tekmovanje starejših gasilk in gasilcev ter mladine GZ Mengeš, 15.6.2019

Dodano: 15.06.2019

V soboto, 15.6.2019 je v Topolah potekalo občinsko tekmovanje Gasilske zveze Mengeš v v gasilsko-športnih disciplinah za starejše gasilke in gasilce ter mladino.

Najprej so se pomerile enote starejših gasilk in gasilcev v vaji raznoterosti in vaji s hidrantom. Iz Loke se je tekmovanja udeležila ena enota starejših gasilk in ena enota starejših gasilcev.

Starejše gasilke:
Justina Jerič, Vida Strajnar, Minka Repanšek, Jelka Purnat, Andreja Andrič, Marjana Brojan, Betka Stopar – 1. mesto

Starejši gasilci:
Miro Urbanc, Marjan Repanšek, Franc Lagoja, Miro Loboda, Franc Urbanc, Janez Galjot, Marinka Ručigaj – 3. mesto

Obe ekipi sta si zagotovili nastop na regijskem tekmovanju, ki bo 29. septembra v Študi.

Mentorja: Robert Ručigaj, Slavko Sedeljšak

Slike s tekmovanja starejših gasilcev in gasilk si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Rezultati starejše gasilke in gasilci (klikni!)

Po razglasitvi rezultatov starejših gasilk in gasilcev so se na tekmovalne površine odpravili še mlajši gasilci. Pionirji so skupaj s PGD Mengeš sestavljali ekipo in so se najprej pomerili v vaji z vedrovko, nato je sledila vaja razvrščanja in še štafeta. Po odlično opravljenih vajah, smo spodbujali še mladince, ki so začeli z vajo z ovirami za mladince, nadaljevali z vajo razvrščanja in zaključili s štafeto.
V nadaljevanju je sledila še podelitev medalj in pokalov, osvojili smo 1. mesto pri pionirjih in 1. mesto tudi pri mladincih ter si zagotovili nastop na regijskemu tekmovanju, ki bo 21. septembra v Trzinu.
S tekmovanji smo do septembra zaključili, prihajajo zaslužene počitnice, kmalu pa sledi tabor, kjer se začnejo ponovne priprave na tekmovanja, ki sledijo jeseni.

Tekmovalci:
Pionirji – Mark Dimic Repanšek, Rosvita Štempelj, Urban Dovžan, Tilen Dovžan, Martin Dovžan (rezerva)
Mladinci – Matic Lipovšek, Žan Mark Loboda, Jure Slabajna, Maks Lipovšek, Žan Luka Burgar, Maj Purnat, Marko Mali, Žiga Justin, Miha Justin, Anžej Šarc (rezerva)

Mentorji: Sašo Jenčič, Kaja Ručigaj, Robert Ručigaj
Pomoč pri prevozu: Blaž Slabajna

Slike s tekmovanja mladine si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Sodniki: Anže Kveder, Andrej Brojan, Robert Ručigaj, Slavko Sedeljšak, Boštjan Čebulj

Rezultati pionirji (klikni!)
Rezultati mladinci (klikni!)
Izven konkurence:
Mladinci PGD Mengeš
Vaja z ovirami: 80,9s; 30 KT
Štafeta: 97,3s
Vaja razvrščanja: 6 KT

Ni dogodkov.
  • Dohodnina

  • Facebook

  • Instagram

  • Koledar dogodkov

    oktober  2019
    PTSČPSN
     1234
    Dogodki na 4. oktobra 2019
    5
    Dogodki na 5. oktobra 2019
    6
    78
    Dogodki na 8. oktobra 2019
    91011
    Dogodki na 11. oktobra 2019
    12
    Dogodki na 12. oktobra 2019
    13
    14
    Dogodki na 14. oktobra 2019
    151617181920
    Dogodki na 20. oktobra 2019
    21222324252627
    28293031 
  • Defibrilator

  • Gasilski dom – Varna točka