Slovesnost ob občinskem prazniku občine Mengeš in podelitev priznanj, 29.5.2019

Dodano: 30.05.2019

V sredo, 29. maja 2019, je v Kulturnem domu Mengeš potekala osrednja slovesnost ob občinskem prazniku, ki ga občina praznuje ob obletnici rojstva pisatelja in profesorja Janeza Trdine. Po slavnostnem govoru župana Franca Jeriča so bila podeljena priznanja Občine Mengeš za pomembne dosežke, ki prispevajo k ugledu, razvoju in promociji občine.
Poleg ostalih prejemnikov sta za aktivno delovanje na gasilskem področju dva naša člana prejela priznanje Občine Mengeš. Zlato priznanje je prejel Franci Urbanc, srebrno priznanje pa Slavko Sedeljšak.
Za aktivno delovanje na področju športa pa je srebrno priznanje dobil Robert Pogačar, ki je prav tako član našega društva.

Slovesnosti smo se udeležili tudi gasilci celotne Gasilske zveze Mengeš in s tem počastili praznik občine ter vse prejemnike nagrad.

Vsem prejemnikom nagrad iskreno čestitamo!