• Požarna ogroženost

• Gostovanje spletnih strani

Mladina z odličnimi rezultati na regijskem tekmovanju v orientaciji, 25.5.2019

Dodano: 26.05.2019

Po občinskem tekmovanju v orientaciji v Moravčah smo se s 4 ekipami uvrstili naprej na regijsko tekmovanje, kjer se je naša mladina pomerila z najboljšimi iz regije Ljubljana III. Tekmovanje je potekalo na področju Velike Štange v Šmartnem pri Litiji. Trdo delo z mladimi se je izredno obrestovalo, saj smo na tekmovanju dosegli izreden uspeh.
Pionirji so premagali vso konkurenco in dosegli 1. mesto ter osvojili prehodni pokal v trajno last. Mladinski ekipi sta dosegli 2. in 3. mesto. Uspeh pa je dopolnila še ekipa pripravnikov z osvojenim 2. mestom. Vse 4 ekipe so se s tem uvrstile na državno tekmovanje v orientaciji, ki bo potekalo 14.9.2019 v Koroški regiji.

Čestitke vsem ekipam ter mentorjem za njihov trud in rezultate!

Pionirji: Maks Lipovšek, Žiga Justin, Mark Dimic Repanšek, Rosvita Štempelj – 1. mesto
Mladinci 1: Anžej Šarc, Žan Luka Burgar, Žan Mark Loboda – 3. mesto
Mladinci 2: Matic Lipovšek, Marko Mali, Maj Purnat – 2. mesto
Pripravniki: Urban Ručigaj, Lucijan Štempelj, Matej Cimerman, Matej Mitrovič – 2. mesto

Mentorji: Kaja Ručigaj, Franc Malus, Sašo Jenčič
Sodniki: Boštjan Čebulj, Andrej Brojan, Slavko Sedeljšak, Robert Ručigaj

Nekaj utrinkov iz tekmovanja si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!).