50-letnica Slavka Sedeljšaka, 8. 6. 2018

Dodano: 09.06.2018

V petek, 8.6.2018 popoldan smo se operativni gasilci in drugi člani zbrali na povabilo našega aktivnega člana, gospodarja in praporščaka abrahamovca Slavka Sedeljšaka. Na predvečer jubileja, kot se za gasilca spodobi smo ga najprej pošteno zalili z vodo, namesto mlaja postavili cev z ročnikom ter velik plakat s sliko slavljenca. Slavje smo nadaljevali na Dobenu, kjer smo našemu abrahamovcu izročili tradicionalno darilo, stensko uro. Za vse storjeno v društvu se mu lepo zahvaljujemo in mu želimo še veliko zdravja, sreče in obilo radosti v življenju ter da bi se še naprej dobro počutil med nami, loškimi gasilci.
Čestitke smo izrekli: Urbanc Franc, Bergant Franc, Urbanc Miro, Gril Andrej, Malus Brane, Urbanc Brane, Urbanc Gašper, Bizjak David, Kveder Anže, Pesrl Boštjan, Kocjan Marko, Pogačar Robert, Pogačar Uroš, Slabajna Blaž, Jerič Miha, Ručigaj Robert, Repanšek Minka, Brojan Marjana, Loboda Miro, Ručigaj Kaja, Reven Teja, Jerič Miha, Čebulj Boštjan, Jerič Marko in Brojan Andrej.