Komemoracija v spomin na žrtve med vojno, 31. 10. 2015

Dodano: 31.10.2015

Svečanost ob dnevu spomina na mrtve, ki so umrli v vojni, je potekala v soboto, 31.10.2015 v Loki, pri spomeniku žrtvam. Zbrali so se loški gasilci, člani Veteranov vojne za Slovenijo ter zastavonoše. Žalostinke je zaigrala Mengeška godba, zapeli so člani pevskega zbora Zvon. Ob spomeniku je spregovoril Milan Burkeljca, ravnatelj Osnovne šole Mengeš, pesem pa je recitiral Jan Sašek.
Pri komemoraciji je sodelovalo iz PGD Loka 18 uniformiranih gasilcev s praporom.

Gasilci:
Feliks Šegatin, Lap Jože, Urbanc Franc, Repanšek Marjan, Zupan Martin, Sršen Anton, Brojan Jože, Galjot Janez, Lagoja Franc, Bizjak David, Pesrl Boštjan, Urbanc Brane, Urbanc Miro, Čebulj Boštjan, Brojan Andrej, Bizjak Andrej, Cimerman Stane in Pirnat Domen.

Nekaj slik si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!).

Foto: Občina Mengeš