Občinska prireditev ob kulturnem prazniku, 8. februar 2009

Dodano: 11.02.2009

OB KULTURNEM PRAZNIKU

06. februar 2009

V prijetnem vzdušju polne dvorane gasilsko-kulturnega doma v Loki, je izzvenela prireditev ob kulturnem prazniku, letos namenjena Tonetu Pavčku, in katero sta s svojo udeležbo počastila tudi mengeški župnik Janez Avsenik in mengeški župan Franc Jerič.

Skrbno izbran in odlično izpeljan program Nataše Vrhovnik Jerič, v katerem je tudi sama odigrala glavno vlogo, in v katerem so nastopili še pevci Moškega pevskega zbora Mengeški zvon, nonet Vigred in člani Kulturnega društva Antona Lobode, je bila posrečena kombinacija več generacij nastopajočih, izmed katerih so najmlajši, 8 letna, Miha Jerič in Jan Sašek ter 13 letna Maruša Loboda, izvabljali velik aplavz navzočih za svoje recitale in kitarsko spremljavo.

Slavnostni govornik je bil ravnatelj Osnovne šole Mengeš, Milan Burkeljca. Podeljena so bila tudi občinska priznanja za delo na kulturnem področju katere je dobitnikom, Franciju Košaku, Primožu Koscu in Jožetu Mlakarju, podelil predsednik Zveze kulturnih društev Občine Mengeš in mengeški podžupan, Jože Vahtar.

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!).

Jože Brojan