65-letnica PGD Topole, 22. 11. 2013

Dodano: 24.11.2013

V petek, 22.11.2013 sta se dva gasilca PGD Loka pri Mengšu udeležila slavnostne akademije ob 65-letnici PGD Topole, ki je potekala v prostorih gasilskega doma v Topolah. Podeljeni so bili čini pionirja/mladinca mladim gasilcem, zahvale vsem organizacijam ter priznanja GZ Mengeš in odlikovanja GZ Slovenije aktivnim članom PGD Topole. Operativna enota je prejela iz rok poveljnika CZ Mengeš novo reševalno opremo za delo na višini, Občina Mengeš in podjetje Lek d.d. iz Mengša pa sta članom društva predala v uporabo defibrilator skupaj z vso pripadajočo opremo za vaje in prikaz delovanja opreme članom in vaščanom. Po pestrem glasbenem programu so vsi udeleženci akademije še malo posedeli in pokramljali ob dobri hrani in kozarčku.

Gasilcem iz Topol želimo še naprej uspešnega dela in sodelovanja.

Gasilca PGD Loka: Ručigaj Robert in Brojan Andrej.

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni! – vir: www.pgd-topole.si)