80-letnica Zofije in Franca Bergant, 14.12.2012

Dodano: 16.12.2012

V petek, 14.12.2012 smo gasilci PGD Loka pri Mengšu čestitali ob 80. rojstnem dnevu našima dolgoletnima članoma Zofiji in Francu Bergant.
Za vsa delovna in tekmovalna leta v društvu se jima lepo zahvaljujemo in jima želimo še veliko zdravja, sreče in obilo radosti v življenju ter da bi se še naprej dobro počutila med nami, loškimi gasilci!

Čestitke smo izrekli: Šegatin Feliks, Sršen Anton, Repanšek Marjan, Lap Jože, Dimec Ludvik, Lagoja Franc, Urbanc Franc, Krušnik Peter, Ručigaj Marjan, Strajnar Vida, Urankar Štefka, Ručigaj Marinka, Jerič Justi, Brojan Marjana, Repanšek Minka, Podboršek Rezka, Muzga Lidija, Lož Sonja, Lukan Jana, Burgar Blaž, Pesrl Boštjan, Sedeljšak Slavko, Ručigaj Robert in Brojan Andrej.

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!).