Pionirji DRŽAVNI PODPRVAKI v kvizu, 24.11.2012

Dodano: 24.11.2012

V soboto, 24.11.2012 je v Cerknici potekal 11. državni kviz gasilske mladine, na katerem so se naši najmlajši pomerili z najboljšimi ekipami iz celotne Slovenije. Gasilski kviz je eden izmed zahtevnejših preizkušenj mladega gasilca, saj za uspeh zahteva teoretično kot tudi praktično znanje.

Izjemen uspeh so dosegli pionirji (Kaja Slabajna, Kaja Sadar in Matej Cimerman) saj so v močni konkurenci dosegli odlično 2. mesto in za naše društvo osvojili prvi pokal na državnem nivoju v kvizu.Uspeh društva so dopolnili še mladinci ter pripravniki.

Slike si lahko ogledate v FOTOGALERIJI (klikni!)

Uvrstitve naših ekip:

a) Pionirji – Kaja Slabajna, Kaja Sadar, Matej Cimerman – 2. mesto

b) Mladinci – Nejc Loboda, Blaž Slabajna, Kaja Ručigaj – 8. mesto

c) Pripravniki – Tadeja Lukan, Brigita Brumec, Uroš Klopčič – 20. mesto

Mentorji: Robert Ručigaj, David Bizjak, Domen Pirnat, Sašo Jenčič, Tina Brojan, Anže Kveder, Boštjan Čebulj

Ekipam ter njihovim mentorjem se zahvaljujemo za njihov trud in jim hkrati čestitamo za dosežen rezultat!