Pogreb našega dolgoletnega člana MIHAELA ROTARJA, 31.12.2010

Dodano: 31.12.2010

V 82. letu starosti je umrl naš dolgoletni član MIHAEL ROTAR. Pokojni član je vse od svojega vstopa v naše društvo v letu 1960 aktivno sodeloval pri delu v društvu. Prav tako je bil aktiven v veteranskih vrstah dokler mu je zdravstveno stanje to dopuščalo.

Pokojnika smo pospremili k zadnjemu počitku v petek, dne 31. decembra 2010, ob 14:00 uri, na pokopališču v Mengšu. Pogreba so se udeležila štiri prostovoljna gasilska društva, poleg našega še PGD Mengeš, PGD Topole in PGD Jarše – Rodica, s skupno 50 gasilci.

Prisotni uniformirani gasilci iz PGD Loka:
Urbanc Franc, Urbanc Miro, Sedeljšak Slavko, Cimerman Stane, Lap Jože, Bergant Franc, Brojan Jože, Galjot Janez, Zupan Martin, Urbanc Brane, Kveder Anže, Repanšek Marjan, Lagoja Franc, Sršen Anton, Šegatin Feliks, Frantar Peter, Petrič Peter, Pesrl Boštjan, Bizjak David, Andrej Gril in Brojan Andrej.